Mam 18 lat wchodzę
 Samotne dziewczyny z Ukrainy / Bydgoszcz

Nowe ogłoszenia dodane w lipcu 2024 : Darmowy portal randkowy Samotne dziewczyny z Ukrainy / Randki Online
Krystiana mieszkam w Bydgoszczy Na początku zwracam się z prośbą o to, aby nikt. Samotna lekko puszysta ruda dziewczyna o imieniu Mariola pozna Pana- chlopka w wieku 30-40 lat.
Stanislawa od lipca 2024 mieszkam w Bydgoszczy, szukam faceta. Dziewczyny z Ukrainy. Darmowy portal randkowy. 355 tys. aktywnych użytkowników z numerem telefonu..
Moim ideałem jak siwy krępy pan z wąsami i brzuszkiem oraz dużymi dzwonami. Dokąd zaprowadziło Cię. Szukam przyjaciela w podobnym wieku.
Miasto: Bydgoszcz
Eryka mieszkam ul. Laurowa w Bydgoszczy. Mam 33 lat. Szukam faceta, kochanka, męża. Samotne dziewczyny z dzieckiem z Ukrainy. Samotna matka z numerem telefonu szuka samotnego ojca.
Kontakt: Bydgoszcz
Nadia mieszkam ul. Chwytowo w Bydgoszczy. Mam 21 lat Hej kotku tu Natasza , mam 19 lat i 172 cm wzrostu rozmiar 36. Ostatnio z resztą bardzo dużo podróżuje. Zanim napiszesz, przeczytaj opis.
Kontakt, Nr. Telefonu.
Szukam mężczyzny. Monika mieszkam ul. Akademicka Bydgoszcz. Szukam męża polaka. Randki kobiety i dziewczyny. Darmowy portal randkowy.
Miasto: Bydgoszcz
Kontakt
Jagoda mieszkam ul. Chłopska Bydgoszcz. Szukam męża polaka. Nie studiująca psychologii i nie uprawiająca setki dyscyplin sportowych. Mam 55 lat, jestem blondynką średniego wzrostu wzrostu.
Miasto: Bydgoszcz
Samotne dziewczyny szukające mężczyzn. Iza mieszkam ul. Laurowa Bydgoszcz. Szukam męża polaka.
Miasto: Bydgoszcz
Jestem dobrym człowiekiem. Jestem długonogą blondynka o zielonych oczach. Szukam mężczyzny na poważny i stały związek, mężcz.
Miasto: Bydgoszcz
Witam, Iryda mam 51 lat mieszkam ul. Muszlowa w Bydgoszczy, szukam męża polaka. Starsza Pani Szuka Młodego...
Bydgoszcz Ania 53 lat Życie jest takie piękne, gdy w sercu jest miłość, a w duszy Bóg. Szukam mężczyzny na poważny i stały związek, mężcz.
Miasto: Tczew
Kontakt
Bydgoszcz Bolisława 51 lat Samotne Ukrainki czekają na Ciebie! Serwis randkowy online. Darmowy portal randkowy samotne dziewczyny w Bydgoszczy. 345 tys. nowych ogłoszeń kobiet z nr. telefonu w lipcu 2024
Miasto: Tczew
Kontakt


Darmowy portal randkowy Samotne dziewczyny z Ukrainy szukają męża polaka Bydgoszcz

Kategoria:
Rodzaj: Randki online
Dodano: 1 Lipiec 2024 08:36
Darmowy portal randkowy. Samotne dziewczyny z Ukrainy.
- Samotna kobieta szuka faceta Gdańsk
- Kobieta szuka faceta samotne kobiety szukające mężczyzn.
- Benedykta 55 lat szukam męża polaka Kobieta szuka faceta
- ukrainki szukają męża polaka Bydgoszcz ul. Barwna .
test6
Anetka 35 lat szukam męża polaka Szukam mężczyzny na resztę życia, nie interesują mnie przygodne zn-. Ja wesoła,. Cenię sobie uczciwość i prawdomówność. Witam) mam 28 lat, długo zastanawiałem sie czy wystawiać ogłoszenie na tej stronie, bo wiadomo ze. Życie przemija a ja wciąż nie znalazłam swojej miłości i nie wiem czy już nie za późno na założenie rodziny i dzieci. Ostatnio online: 34 minuty temu. Moje zainteresowania to muzyka, sport, szachy, wędkarstwo. Potrafię słuchać, nie znoszę szydełkowania. Zakochasz się we mnie od pierwszego wejrzenia? Kobieta szuka faceta

 Ogłoszenia kobiet Bydgoszcz