Mam 18 lat wchodzę
 Samotne dziewczyny z Ukrainy / Bydgoszcz

Nowe ogłoszenia dodane w listopadzie 2022 : Darmowy portal randkowy Samotne dziewczyny z Ukrainy / Randki Online
Linda mieszkam w Bydgoszczy Tak też lubię wypoczywać czynnie i ciekawie. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, kulturę, tradycji. Musisz być w formie i mieć mniej niż 45 lat.
Augusta od listopada 2022 mieszkam w Bydgoszczy, szukam faceta. Dziewczyny z Ukrainy. Darmowy portal randkowy. 10 tys. aktywnych użytkowników z numerem telefonu..
Jeżeli podzielasz moje. Nie głupia i nie brzydka, normalna. Jestem samotną mamą 4 dzieci, nie szukam przygód ani wrażeń.
Miasto: Bydgoszcz
Luiza mieszkam ul. Miętusowa w Bydgoszczy. Mam 51 lat. Szukam faceta, kochanka, męża. Samotne dziewczyny z dzieckiem z Ukrainy. Samotna matka z numerem telefonu szuka samotnego ojca.
Kontakt: Bydgoszcz
Jarema mieszkam ul. Miętusowa w Bydgoszczy. Mam 35 lat Mam już w pełni ułożone życie prywatne - zarówno to zawodowe jak i osobiste. Jestem osobą sympatyczną, uśmiechniętą, bez nałogów pracująca.
Kontakt, Nr. Telefonu.
Szukam mężczyzny. Bernardyna mieszkam ul. Biskupińska Bydgoszcz. Szukam męża polaka. Randki kobiety i dziewczyny. Darmowy portal randkowy.
Miasto: Bydgoszcz
Kontakt
Kalina mieszkam ul. Chlebowa Bydgoszcz. Szukam męża polaka. Jestem ciepłą, szczerą, subtelną kobietą ale również zaradną i stanowczą, kiedy trzeba. Jestem młodą atrakcyjna i szczupła dziewczyna.
Miasto: Bydgoszcz
Samotne dziewczyny szukające mężczyzn. Fryderyka mieszkam ul. Chłopska Bydgoszcz. Szukam męża polaka.
Miasto: Bydgoszcz
Dobrze czuję się w rodzinie i ją szanuję jako organizację. Szukam mężczyzny na resztę życia, nie interesują mnie przygodne zn-.
Miasto: Bydgoszcz
Witam, Elwira mam 43 lat mieszkam ul. Miętusowa w Bydgoszczy, szukam męża polaka. Starsza Pani Szuka Młodego...
Bydgoszcz Neonila 57 lat Cicha i spokojna, zrównoważona umysłowo i nie furiatka. Jestem długonogą blondynka o zielonych oczach. Randka nie koniecznie w ciemno.
Miasto: Tczew
Kontakt
Bydgoszcz Adolfina 48 lat Samotne Ukrainki czekają na Ciebie! Serwis randkowy online. Darmowy portal randkowy samotne dziewczyny w Bydgoszczy. 125 tys. nowych ogłoszeń kobiet z nr. telefonu w listopadzie 2022
Miasto: Tczew
Kontakt


Darmowy portal randkowy Samotne dziewczyny z Ukrainy szukają męża polaka Bydgoszcz

Kategoria:
Rodzaj: Randki online
Dodano: 1 Listopad 2022 08:36
Darmowy portal randkowy. Samotne dziewczyny z Ukrainy.
- Samotna kobieta szuka faceta Kobieta szuka faceta
- Szczecin samotne kobiety szukające mężczyzn.
- Barbara 39 lat szukam męża polaka Kobieta szuka faceta
- ukrainki szukają męża polaka Bydgoszcz ul. Borsucza .
test6
Dorotka 61 lat szukam męża polaka Szukam mężczyzny na resztę życia, nie interesują mnie przygodne zn-. Ja wesoła,. Cenię sobie uczciwość i prawdomówność. Witam) mam 28 lat, długo zastanawiałem sie czy wystawiać ogłoszenie na tej stronie, bo wiadomo ze. Życie przemija a ja wciąż nie znalazłam swojej miłości i nie wiem czy już nie za późno na założenie rodziny i dzieci. Ostatnio online: 34 minuty temu. Moje zainteresowania to muzyka, sport, szachy, wędkarstwo. Potrafię słuchać, nie znoszę szydełkowania. Zakochasz się we mnie od pierwszego wejrzenia? Łódź

 Ogłoszenia kobiet Bydgoszcz